czym jest trening ems?

+ Trening EMS

Pierwszy w Pruszczu Gdańskim innowacyjny trening EMS (ELECTICAL MUSCULE STIMULATION). Trening EMS polega na stymulacji mięśni szkieletowych impulsem elektrycznym stałym lub zmiennym, o różnej częstotliwości . Podczas jednej sesji treningowej stymulowane są wszystkie grupy mięśniowe jednocześnie, co umożliwia osiągnięcie pożądanych efektów w jak najkrótszym czasie.

Trening EMS od lat stosuje się z powodzeniem w rehabilitacji i sporcie. Teraz dostępny jest również dla Ciebie!

IMG_0168

+ Dla Ciebie, dla każdego

Trening EMS dzięki swojej wszechstronności i skuteczności jest odpowiedni dla prawie wszystkich. Można go uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej. W rzeczywistości taki system treningowy jest stosowany zarówno przez setki tysięcy amatorów w każdym wieku, ćwiczących dla swojego zdrowia jak i najlepszych na świecie sportowców takich jak Usain Bolt, piłkarze Bayernu Monachium czy kierowcy F1.

+ Technologia na miarę marzeń

EMS to najnowocześniejsza, niezwykle efektywna i w pełni bezpieczna metoda treningowa. Technologia ta całkowicie naśladuje naturalne skurcze mięśni pozwalając dodatkowo na pełną kontrolę dobranego i celowanego do wybranej partii ciała impulsu elektrycznego o niskiej częstotliwości. Sprawia to, że Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie, w sposób i w miejscu, na którym Ci zależy. Dodatkowo pracujemy na innowacyjnym urządzeniu, które umożliwia nam połączenie bezprzewodowe.

czas

Dzięki treningowi EMS poświęcasz minimum czasu osiągając maksimum efektów. Trening trwa zaledwie 20min i odpowiada nawet do 3h ćwiczeń na siłowni.

szybsze efekty

Pierwsze efekty zauważysz już po 4-6 sesjach treningowych. Nie musisz ćwiczyć 5x w tygodniu. U nas wystarczy jeden lub dwa treningi tygodniowo aby uzyskać wymarzone efekty.

spalanie kalorii

Szybciej niż kiedykolwiek spalasz kalorie, dzięki czemu szybciej wymodelujesz i wyrzeźbisz swoją sylwetkę. Na jednej sesji treningowej spalamy nawet do 1200kcal.

redukcja cellulitu

Jędrna i gładka skóra bez zbędnej “skórki pomarańczy”. Brzmi dobrze, prawda? Dzięki treningom nasza skóra staje się gładka i napięta. Skutecznie redukuje cellulit oraz rozstępy.

+ Trening EMS w liczbach

1
czas

Tyle min treningu EMS odpowiada ok. 90 min tradycyjnego treningu na siłowni

1
spalone kalorie

W zależności od celu i rodzaju treningu, każdy trening to setki spalonych kalorii.

1
częstotliwość

Już nie musisz odwiedzać fitness klubu 5 razy w tygodniu, z nami wystarczą 2-3 sesje, aby osiągnąć wspaniałe efekty

Elektrostymulacja

Innowacyjny trening EMS to elektrostymulacja mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Podczas jednej sesji treningowej ćwiczymy 90% naszych mięśni.

Kontrola wagi

Elektrostymulacja przyspiesza Twój metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową, dzięki czemu jesteś w stanie łatwiej kontrolować wagę ciała. Trener personalny odpowiednio skalibruje urządzenie, aby szybciej osiągnąć oczekiwany efekt.

Przyspiesz efekty

Efekty są widoczne już po 4-6 treningach. Elektrostymulacja pozwala osiągać rezultaty o wiele szybciej, niż tradycyjna siłownia.

Trening personalny

Twój trener personalny dostosuje intensywność treningu EMS do Twoich potrzeb. Rozumiemy, że każdy ma inne oczekiwania i predyspozycje, dlatego indywidualny tok ćwiczeń to najlepszy sposób na osiągnięcie celu.

Poprawa kondycji

Według niemieckich badań, już po 4 sesjach treningowych siła maksymalna ćwiczących wzrosła ok. 20% a ich moc aż o 30%.

Łagodzenie bólu

Trening EMS w skuteczny sposób wzmacnia rzadko ćwiczone mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne i zdrowe plecy. Trener osobisty ułoży taki plan ćwiczeń, aby w sposób bezpieczny wzmocnić cały gorset mięśni głębokich pleców.

Rehabilitacja

Treningi EMS pomagają w szybszym powrocie do pełnej sprawności po kontuzji. Nasz trener personalny doradzi, jak najskuteczniej odzyskać formę. Opracuje indywidualny plan treningowy, dopasowany do stanu zdrowia.

Ochrona stawów

Podczas treningu EMS nie występują przeciążenia działające na stawy. Zapraszamy więc także osoby starsze i po kontuzjach. Trening EMS jest dobry dla osób aktywnych fizycznie, jak i tych, które mają słabszą kondycję.

+ Statystyki

Badania naukowe prowadzone od lat nad treningiem EMS pozwalają bliżej poznać jego prawdziwe zalety. Teraz również Ty możesz skorzystać z dobrodziejstw tej metody treningowej.

3 X SZYBSZA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
5 X SZYBSZY PRZYROST MIĘŚNI GŁĘBOKICH
DO 100X WIĘCEJ SKURCZÓW MIĘŚNI NIŻ PRZY TRADYCYJNYM TRENINGU
108% ZWIĘKSZENIE WYTRZYMAŁOŚCI
30% ZWIĘKSZENIE SIŁY

Trening próbny

+ Pierwsze kroki

Podczas pierwszej próbnej sesji zaopiekuje się Tobą jeden z naszych certyfikowanych osobistych trenerów EMS. Ich pierwszym zadaniem będzie poznanie Ciebie i zrozumienie twoich potrzeb i celów treningowych. Korzystając z tych informacji, trener będzie ustawiać na odpowiednim poziomie intensywność i rodzaj treningu EMS. Będziesz w dobrych rękach naszych trenerów, takżae podczas każdej następnej osobistej sesji treningowej, aby upewnić się, że zawsze jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów. W miarę upływu czasu Twoje treningi będą ewoluowały wraz z Tobą i będą dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb. 

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Ustalamy plan treningowy w zależności od możliwości i sprawności fizycznej klienta. Wszystkie wyniki analizujemy na specjalnym urządzeniu do analizy składu ciała, aby mieć obraz na cały cykl treningowy i udoskonalać plan aby osiągnąć jak najlepsze efekty. 

U nas Ty jesteś najważniejszy! Razam osiągniemy wymorzony cel!

+ Trening 1/1

Indywidualny trening EMS

 • Treningi w studio PowerUp odbywają się indywidualnie. Dzięki czemu nie musiś się przejmować innymi osobami i skupić w 100% na treningu. Podczas całej sesji treningowej w klubie jesteś tylko Ty i trener.

Komfort, wsparcie, motywacja

 • Zmotywujemy Cię do działania! Pomożemy uzyskać Tobie wymorzony cel! W naszym klubie panuje przyjazna atmosfera wiec każdy czuje się swobodnie! W PowerUp wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina!

+ Najczęstsze zadawane pytania

 • Poprawa sylwetki – elektrostymulacja przyspiesza metabolizm, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i likwidację cellulitu. Jest doskonałym treningiem zarówno dla osób, które nie mają czasu na trening ale też jako uzupełnienie u osób trenujących dużo lub wyczynowo.
 • Poprawa wyników sportowych – treningiem EMS stymulujemy 9 grup mięśniowych jednocześnie co pomaga nam uzyskać poprawę wyników sportowych. Zwiększa wytrzymałość i wydajność mięśniową.
 • Redukcja bólów – w tym rodzaju treningu pracujemy w dużej mierze na mięśniach głębokich, które rzadko są uruchamiane podczas tradycyjnych metod treningowych. Poprzez wzmocnienie mięśni dużo mniej odczuwamy ból spowodowany na przykład naszą pracą siedzącą.
 • Czas i jego oszczędność, ponieważ EMS to tylko 1 20-sto minutowy trening w tygodniu, który jest równoważny 2-3 godzin na siłowni.
 • Zdrowie –  zadbamy o Twoją sylwetkę i nie tylko ponieważ trening EMS możesz połączyć zarówno z dietą indywidualnie dobraną pod Twoje cele lub cateringiem dietetycznym.
 • Trening personalny – każdy trening przeprowadzony jest w formule 1:1 bądź 2:1 i jest indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb i celów.
 • Rehabilitacja – trening za pomocą elektrostymulacji pomaga w szybszym powrocie do sprawności po przebytej kontuzji, zalecany jest również dla osób starszych przy bólach pleców i bioder.
 • Efekty – po 12 treningach badania naukowe wykazały wzrost siły o 17 % a wzrost wytrzymałości o 108%.
 1. Wywiad z trenerem personalnym lub dietetykiem poszerzony o wywiad medyczny + wywiad żywieniowy.
 2. Ustalenie celu i określenie go w czasie.
 3. Analiza składu ciała z omówieniem jakie zmiany powinny nastąpić.
 4. Wprowadzenie do treningu, objaśnienie  metody działania EMS.
 5. Trening 20-minutowy pod okiem trenera.
 6. Podsumowanie treningu.
 7. Ustalenie dalszego planu działania i określenie go w czasie.

Przeciwwskazania dla wykonywania treningu EMS:

 • rozrusznik serca,
 • ciąża,
 • choroba nowotworowa,
 • miażdżyca w zaawansowanym stadium,
 • przepuklina jamy brzusznej i pachwinowa,
 • stany grypowe i gorączka,
 • ostre zakażenia bakteryjne i wirusowe.

 

Jeśli masz poniżej 16 lat, musisz jeszcze poczekać, żeby zacząć z nami ćwiczyć.

PRUSZCZ GDAŃSKI 83-000

UL.JANA KOCHANOWSKIEGO 2

odwiedź nas

+48 790 858 969

info@emspowerup.pl

kontakt z nami